Untitled

4.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.70 (10 رای)

آیا به خدماتی احتیاج دارید که بتواند با مخاطبتان ارتباط برقرار کند؟

وب‎سایتی که به راحتی بتوان در آن گشت و گذار کرد، و همچنین دارای طرحی زیبا و متناسب با نیازهای صنعت یا تجارت شما باشد! ما این جا هستیم! عقیده ما توجه خاص به مشتری‎هایمان و ایجاد طراحی کاملاً اختصاصی در راه رضایتمندی هر کدام از آنهاست.

خلاقیت + فناوری

امسپاد در نقطه ای متولد شد که خلاقیت و نوآوری را با فناوری ترکیب کردیم.

وب سایت شما، هویت شماست. شما چگونه خود را به خوبی معرفی می کنید؟

چه یک حضور ساده در وب باشد، چه یک ویترین موقتی، یک وب سایت تجارت الکترونیک مبتنی بر بانک اطلاعاتی، و یا یک پرتال آنلاین، وب سایت شما تنها شروع کار است و نیاز به یک طراح و برنامه نویس وب دارید تا به تصورات شما زندگی آنلاین ببخشد. ما با شما شانه به شانه خواهیم بود تا نیازهای وب‎سایتی شما را مرتفع کنیم، وب‎سایت هایی کارآمد و دلخواه برای شما تهیه می کنیم تا به مخاطبان هدف شما برسد.

برای این که به این مخاطبان یا مشتری های بالقوه برسید بایستی از تکنیک هایی همچون سئو - بهینه سازی برای موتور های جستجو (SEO) استفاده کنید که بتوانید حضور خود در وب را پررنگ تر کنید. البته که این بحث تنها به موتورهای جستجو محدود نشده و تکنیک ها و راهکارهای زیادی برای مطرح کردن یک صفحه یا یک وب سایت در دنیای اینترنت وجود دارند.

همچنین ما با توجه به نیازهای جدید کاربران به دلیل استفاده از دستگاه های مختلف، طراحی های خود را کاملا به صورت ریسپانسیو-واکنشگرا (Responsive) انجام می‎دهیم تا وب‎سایت به بهترین شکل در دسترس کاربر قرار بگیرد، همچنین استفاده از تکنیک‎های مختلف مانند طراحی تک صفحه ای(One Page Design) و یا طراحی فلت(Flat Design) و ... با توجه به نیازهای کاربر قابل پیاده سازی است.

حال آن که این وب سایت نیز باید از مدرن ترین تکنولوژی روز استفاده کرده تا کارآمدی خوبی برای شما و تجارت تان داشته باشد. برنامه نویسان و طراحان وب امسپاد با استفاده از زبان های برنامه نویسی PHP، ASP، Ajax، JQuery، HTML5, CSS3 و ...  استفاده می کنند تا زیباترین، مدرن‎ترین، سریعترین و ایمن‎ترین خروجی را به شما تحویل دهند.

هچنین ما قادر به خلق سایت های گرافیکی و پویا توسط نرم افزارهایی مانند فلش(Flash) هستیم. تیم وب‎سایت امسپاد با همکاری تیم‎ گرافیک و سایر تیم‎های مورد نیاز برای وب‎سایت شما (انیمیشن، عکاسی و ...) تمام تلاش خود را می‎کند تا وب‎سایتی حرفه‎ای برای شما آماده سازد.

می توانید نگاهی به برخی از نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم طراحی وب‎سایت امسپاد بیندازید، تا به جنبه‎های توانایی و تکنولوژی کاری ما آشنا شوید.

تعداد نمونه کارهای ارائه شده، محدوده کاری ما و حدود خلاقیت در طراحی و نوآوری ما نیست، بلکه سعی شده است تا تنها بخشی از کارهایمان را به نمایش بگذاریم. این کار هیچ محدودیتی ندارد، بلکه گستره هایی تا بینهایت را در می نوردد، تنها اجازه دهید تا ما نیازهای شما را بدانیم، تا بتوانیم شما را شگفت زده کنیم.