4.63125 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.63 (80 رای)

سئو چیست؟

سئو - بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو - بررسی استراتژی ها، اصول و تکنیک هایی برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت می باشد که با بالا رفتن رتبه وب سایت در صفحات نتایج جستجو (SERP) در موتورهای جستجو (شامل گوگل، یاهو، بینگ و ...) حاصل می شود.

رتبه خود در موتورهای جستجو را بالا ببرید.
بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) فرآیند بهبود نمایان بودن یک وب‎سایت یا یک صفحه وب در موتور های جستجو‌، از طریق روش های ارائه نتایج جستجوی طبیعی و یا غیر پولی است. در کل، هرچه یک صفحه در جایگاه بالاتری در صفحه نتایج موتور های جستجو قرار گیرد، بازدید کنندگان بیشتری خواهد داشت. بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) ممکن است انواع مختلفی از جستجو را هدف قرار دهد، مثلاً جستجوی عکس، جستجوی منطقه ای، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، اخبار و یا جستجو های تخصصی صنعتی و ... .سئو
SEO ، به عنوان یک راهبرد بازاریابی اینترنتی، مسائلی از قبیل نحوه عملکرد موتورهای جستجو، موارد مورد جستجوی مردم، و کلمات کلیدی که مردم برای جستجو در یک مورد خاص تایپ می کنند، و موتورهای جستجوی هدف مشتریان را در نظر می گیرد. بهینه سازی یک وب سایت می تواند شامل ویرایش مطالب آن و یا ویرایش کد های HTML و دیگر کدهای یک وب سایت باشد، که هر دو تأثیر به سزایی در افزایش کلمات کلیدی و پاک کردن بار اضافی اندیس های موتور های جستجو دارند. همچنین ایجاد لینک های داخلی و خارجی، یکی دیگر از تاکتیک های SEO است.

بهینه سازی برای موتور های جستجو یکی از حیاتی ترین جنبه های اداره یک تجارت موفق آنلاین می باشد. خیلی از شرکت ها هزینه های زیادی برای طراحی وب سایت خود هزینه می کنند، اما اهمیت بهینه سازی برای موتور های جستجو و بازاریابی اینترنتی را فراموش می کنند.

در نتیجه، وب سایت آنها در رتبه ی پایینی از موتورهای جستجو قرار می گیرد، جایی که مشتریان آنها برای پیدا کردنشان باید به سختی تلاش کنند. با برخی تکنیک های پیشرفته بهینه سازی برای موتورهای جستجو و تکنیک های بازاریابی، وب سایت شما می تواند در رتبه بندی نتایج جستجو به رتبه بالاتری دست پیدا کند، و در نهایت ترافیک هدفمند بیشتری به سوی وب سایت شما فرستاده خواهد شد. زمانی که شما تصمیم به سئو سایت خود میگیرید درواقع اولین قدم بلند خود را در زمینه بالاتر بردن نرخ تبدیل سایت از نقطه ابتدایی به عنوان یک بازدیدکننده ساده به یک مشتری و یا کسی که از خدمات شما استفاده میکند برداشته اید، یکی از هنرهای ما وصل کردن این دونقطه و نقاط میانی آن به یکدیگر است.

برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو (SEO) اعلام می کنند که به شما جایگاه اول موتور های جستجو را می دهند. اما متأسفانه چنین چیزی امکان پذیر نیست – هیچ تضمینی برای همه وجود ندارد که حتی به صفحه اول نتایج راه پیدا کنند. امسپاد اظهار به انجام کارهای غیر واقعی نمی کند، اما ما موفقیت قابل توجهی در زمینه به دست آوردن بیشترین رتبه برای چندی از مشتری هایمان و همچنین خودمان را در کارنامه خود داریم. که این دقیقاً علتی است که شما در حال خواندن این متن هستید. همچنین بسیار دیده شده که شرکت هایی با عنوان انجام سئو ارزان و ارائه پلن ها قیمت های کاملا غیر واقعی قول رتبه های بالا را در موتورهای جستجو میدهند .این مجموعه ها معمولا با انجام روشهای غیر قانونی و اشتباه در زمینه بهینه سازی سایت و حتی در برخی از موارد طراحی وبسایت باعث نابودی برند مورد نظر در موتورهایی مانند گوگل ، یاهو و بینگ می شوند.

خدمات موتورهای جستجویی که ما ارائه می دهیم:

متخصصان تیم بهینه سازی برای موتورهای جستجو ما خدمات بهینه سازی با کیفیت و نتایج ماندگار ارائه می دهند. ما از راهبردهای طبیعی سئو استفاده می کنیم تا رتبه وب سایت شما را به مانند ترافیک و بازدید آن افزایش دهیم.

برخی از خدمات بهینه سازی داخلی سایت

•    سیستم ایجاد و تحلیل کلمات کلیدی هدف (متا)
•    سیستم ایجاد و تحلیل عنوان های هدف (متا)
•    توضیحات هدف (متا)
•    مدیریت و تنظیم مطالب دو برابر دقیق تر از حالت معمول
•    تحلیل ساختار لینک های داخلی
•    ایجاد نقشه سایت XML
•    تنظیم متون Robots
•    بهینه سازی تگ های H1 و H2
•    بهینه سازی و ترمیم خطاهای CSS و HTML
•    بهینه سازی برچسب های اضطراری تصاویر
•    ترمیم لینک های آسیب دیده / معیوب

seo iceberg کوه یخ سئوتغییرات در سئو داخلی به صورت مستقیم در وب سایت شما قابل دیدن هستند. ولی عملکرد سئو خارجی مانند قسمت پایینی کوه یخ شناور کمتر دیده می شود. برای تغییرات خارجی موثر در بهینه سازی وب سایت باید آنالیزهای بسیار دقیقی انجام دادم و قسمتی که در زیر آب قرار دارد هم مورد بررسی قرار بگیرد.

 

ما همچنین خدمات گزارش دهی و تحلیل هفتگی و ماهانه از موارد زیر ارائه می دهیم:
•    تحلیل ترافیک (بازدید سایت)
•    تحلیل ساختار لینک ها
•    ردیابی بازدید کننده
•    رده بندی کلمات کلیدی
•    تحلیل گوگل
•    کمپین تبلیغات پولی و کلمات تبلیغاتی گوگل

به مانند هر چیز دیگری، سایت شما و ملزومات سئو آن کاملاً خاص هستند. ما هر گونه خدمات سئو را که مد نظر شما باشد ارائه می دهیم تا خدماتی در حد نیاز شما ارائه کرده باشم!

 

خدمات سئو

چرا امسپاد؟

تعدادی از علت هایی که چرا امسپاد را برای اجرای راهکارهای بهینه سازی برای موتور های جستجو انتخاب کنید از قرار زیر است:

•    ما دیدگاهی بسیار انعطاف پذیر در قبال کار خود و مشتری هایمان داریم، که در واقع شامل تنوع محیط وب و در واقع این موضوع که سایت هر مشتری با دیگری متفاوت است می باشد.
•    ما با شما به فعالیتی بسیار نزدیک و شانه به شانه خواهیم پرداخت تا شما را کاملاً از کارهایی که انجام می دهیم و علت آنها مطلع سازیم، این که چه عناصری نتایج مطلوب را می سازد، چرا این تکنیک ها برای شما کار خواهند کرد، و ما همیشه معتقد بوده و هستیم که هر کاری که برای هر مشتری انجام می شود متعلق به خود او ست.
•    از همان ابتدا با شما صادقانه و واقع بینانه رفتار خواهیم کرد، و وعده ای نخواهیم داد که نتوانیم به آن عمل کنیم.
•    در نهایت .. این مسئله پیش می آید که چگونه مطمئن می شوید این اقدامات کار خواهند کرد؟ بسیار خوب، یک جواب راحت برای این موضوع وجود دارد.. شما ما را در دنیای وب پیدا کردید، این طور نیست؟ پس حتماً که ما برای خودمان کار درستی را انجام داده ایم که به این نتایج دست یافته ایم.. و همین اقدامات را برای شما نیز انجام خواهیم داد.

فراموش نکنید!!! بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (SEO) یک کار کاملا تخصصی بوده ونیازمند دانش برنامه نویسی و آشنایی کامل با دنیای وب میباشد، بنابراین ترجیحا در صورت عدم تخصص این کار را به تنهایی در منزل انجام ندهید.اما مهمتر از نکته قبل، حتما از تخصص تیمی که سئو سایت شما را عهده دار میگردد اطمینان کامل حاصل کنید.

برای این که دریابید امسپاد چگونه به وب سایت شما کمک می کند تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید، همین حالا با ما تماس برقرار کرده و ما به شما تحلیل رایگانی از وب سایتتان ارائه می دهیم و راهبردهای پیشنهادی SEO خود را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

در بخش آموزش سئو بلاگ امسپاد می توانید نکات آموزشی و اخبار سئو را دنبال کنید.

آخرین آموزش های سئو