4.5714285714286 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.57 (7 رای)

وب‎سایت‎ها در طول حیات اینترنتی خود ممکن است برای دارندگانشان و یا بازدیدکننده ها تکراری و خسته کننده شوند و یا نیاز به برخی امکانات از هر دو جانب، چه بازدید کننده چه مدیر وب سایت موجب به نیاز به تغییر شود. این تغییرات کلی یا جزئی، چه در ظاهر و چه در امکانات وب سایت، طراحی و توسعه مجدد وب سایت است. اصل ایده تغییر و طراحی مجدد از دیدگاهی قابل قبول و از دیدگاهی مردود است که می توانید با مطالعه مقالاتی از این قبیل بیشتر اطلاعاتی در این مورد کسب کرده و تصمیم بگیرید که آیا شما نیاز به تغییر و توسعه مجدد وب سایت خود دارید یا نه.

ممکن است از طراحی گرافیکی و نحوه گشت و گذار در وب سایت خود خسته شوید یا این که طراحی وب سایت شمامربوط سال ها پیش باشد. پس نیاز دارید تا نمایی مدرن و امروزی تر به وب سایت خود داده و همچنین، هم برای امنیت، و هم برای سازگاری از تکنولوژی مدرن تری در وب سایت خود استفاده کنید. ممکن است یک وب سایت نیاز به یک سیستم فروش و یا مدیریت دانلود فایل داشته باشد اما نیاز باشد که این امکان به برنامه فعلی اضافه شود.
برنامه نویسان و طراحان وب امسپاد با استفاده از به روز ترین علوم و زبان های برنامه نویسی و همچنین خلاقیت خود، به شما کمک خواهند کرد تا طرحی نو به وب سایت خود بدهید. اما این تغییرات فقط ظاهری نخواهد بود. ظاهر وب سایت شما زاده ی کدهای برنامه نوشته شده برای آن است. با به کارگیری زبان های برنامه نویسی مختلف، مانند PHP، ASP، … جانی تازه به وب سایت شما خواهیم داد و مهم نخواهد بود که وب سایت شما را قبلاً چه کسی تهیه کرده، از چه زبانی استفاده کرده، و این که چه زمانی طراحی شده است. هر آنچه باشد ما می توانیم شما را شگفت زده کنیم.

خدمات طراحی و توسعه مجدد وب سایت می توانند شامل موارد زیر باشند. البته توانمندی های امسپاد به این موارد محدود نشده و آماده پاسخ گویی به هر گونه درخواستی می باشد:

-    ایجاد طرح گرافیکی جدید و یا تغییرات لازم در طرح فعلی
-    امکان ایجاد و افزایش امکانات جدید برای سایت (مانند خرید و فروش اینترنتی، عضویت، خبرنامه...)
-    توسعه هسته اصلی وب سایت از نظر برنامه نویسی
-    بهینه سازی کدهای وب سایت از نظر امنیت، کیفیت، سرعت و حجم
-   بهینه سازی برای موتور های جستجو (SEO) – بهینه سازی بر صفحه (On-page Optimization)

طراحی مجدد یک وب سایت به شما کمک می کند تا کاملاً به تأثیر متفاوتی که می خواهید برسیید. شما می تواند تغییرات و تنظیمات زیادی به وب سایت فعلی خود بدهید که این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا بازدید وب سایت شما بهبود یابد و توجه بیشتری را به تجارت و خدمات خود جلب کنید. با این واقعیت که تکنولوژی هر روزه در حال پیشترفت است، ایم مسئله بسیار اهمیت دارد که خودروی بازاریابی تان، یعنی وب سایت تان، را از طریق این تکنیک ها و ترفند ها به روز نگاه دارید. طراحی مجدد کاربردی خواهد بود اگر شما بخواهید مخاطبان هدف خود را تغییر دهید، و اگر بخواهید محدوده تجارت خود را گسترش دهید و رتبه بالاتری در موتور های جستجو به دست آورید. طراحی مجدد وب سایت بسیار کاربردی خواهد بود اگر شما بخواهید از ساخت یک وب سایت از صفر جلوگیری کنید. این راه اندازی مجدد به شما سطح توجه مورد نظرتان را اعطا خواهد کرد.

ما تجارت شما را بررسی خواهیم کرد و سپس تصمیم خواهیم گرفت که چگونه وب سایت شما را باز سازی کنیم. می خواهیم که به شما کمک کنیم گستره توضیع آنلاین خود را بهبود بخشید و به مشتریان بالقوه بیشتری دستیابی پیدا کنید. اعضای حرفه ای تیم ما  این مسئله را در خواهند یافت که شما چگونه می توانند وب سایت شما را منتشر کرده و در دنیای وب گسترش اش دهند و به شما کمک کنند تا به اهداف تجاری خود دست یابید.