5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 5.00 (4 رای)

هدف طراحی ما، یک بروشور کارآمد، خاص و مقرون به صرفه است. بروشور شما یک نمایه مستقیم از شرکت شماست و نمی توان قبول کرد که شما خوب به نظر نرسید.

به نظر شما نقطه مشترک ابزار بازاریابی چاپی چیست؟ وقتی هر کدام از این ابزار به درستی ایجاد و استفاده شوند محصول شما را به صورت مجازی در دستان مشتری هایی بالقوه قرار می دهند و در این میان شما هستید که مشتری هایی جدید خواهید برد.

بروشور، کاتالوگ، مجله و دیگر عناصر چاپی که پیغام بازاریابی شما را منتقل می کنند بایستی از محصولات و خدمات شرکت شما، با حساسیت بالایی نسبت به بازار هدف، نمایه ای بی عیب و نقص و کامل ارائه کنند. ما شما را در زمینه تهیه مطلب، طراحی و فرآیند ایجاد و تولید این ابزار بازاریابی راهنمایی می کنید، تا مطمئن شویم پروژه اجرا شده به درستی معرف برند شما باشد و به سبکی خوب ارائه می شود. در خیلی از موارد، محصولات بازاریابی می توانند ابزار اصلی جلت مشتری باشند؛ یک بازاریابی خوب و از پیش طرح ریزی شده می تواند به طور چشمگیری به نتایج تلاش های شما در زمینه فروش کمک کند.

از بودجه تبلیغاتی خود به خوبی استفاده کنید – از طریق ابزار بازاریابی که تأثیر فوری دارند. تیم حرفه ای طراحان ما افتخار دارد می تواند نتایج و خدمات ویژه ای ارائه دهد.

در حین تحلیل و بررسی محصولات یا خدمات شما و نیازهای مشتریان بالقوه‎تان ما به شما دیدگاه‎ها و ایده‎هایی از ابزارهای تبلیغاتی مناسب برای هر مرحله ارائه می دهیم. همچنین مجموعه ای از خدمات مشاوره ای در رابطه با به کارگیری این ابزارهای تبلیغاتی در کمپین بازاریابی فعلی‎تان ارائه می دهیم: راهبردهای ثابت شده ای که منجر به موفقیت مداوم مشتریان در زمینه های مختلف صنعتی شده است.

 افتخار ما این است که برای خیلی از شرکت‎ها و سازمان‎های معتبر، بروشور، کاتالوگ، خبرنامه، پوشه و فایل تبلیغاتی خاص و مورد توجه طراحی و تولید کرده ایم. از طراحی تا چاپ شما را همراهی خواهیم کرد و خدماتی به شما ارائه می دهیم که بی شک و تردید رضایت شما و ما را در یک تجارت متقابل جلب خواهد کرد. طراحان حرفه ای ما با ارائه خلاقانه طرح های خود و همکاران چاپ ما با تولید محصولی با کیفیتی باور نکردنی شما را در ارائه هر چه بهتر تجارت خود و بازاریابی موفق تر محصولات و خدمات تان کمک خواهند کرد.

بروشور و کاتالوگ