Untitled

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 5.00 (3 رای)

در زمانی که با تیم ما کار می‎کنید، دو مورد از مهمترین خصوصیت‎های ما به سرعت آشکار می‎شود:  نخست - مهارت، اشتیاق، تخصیص، و درک ما از تمام موارد خلاقانه؛ دوم - تمایل بی رحمانه ما برای تحویل دادن یکی از به یاد ماندنی‎ترین تجربه های قابل تصور برای مشتری است.

ما می‎دانیم که کیفیت در هر محصولی اهمیت دارد و تعهد به مهلت مقرر هم به همان اندازه امری ضروری  است،  و برای به وقوع پیوستن این موارد ما در مدت تعیین شده  تمام توان خود را به کار می‎گیریم، همچنان مشتری را در جریان روند کار قرار می‎دهیم تا از میزان پیشرفت پروژه خود آگاه باشد.

امسپاد کاملا به فلسفه "برد- برد" اعتقاد دارد، ما باور داریم هر پروژه ای که برای مشتریان انجام می‎دهیم، باید دارای هدف مشترکی باشد، یعنی علاوه بر این که باعث بهبود تجارت و سرانجام موفقیت بزرگی برای مشتری می‎شود، برای ما و دیدگاهمان از خلاقیت و هنر، موفقیتمان را ثابت کند.

هنگامی که کاری به امسپاد سپرده می‎شود، ما تمام تلاش و تخصص نیازمند آن را به کار می‎گیریم تا به بهترین نحو آن را انجام دهیم و رضایت مشتری را جلب کنیم.

ما همچنان به اصل زمان پایبندیم، در نتیجه اهمیت رونمایی از هر پروژه را در زمان مقرر درک می‎کنیم، و آن را در زمان مقرر به انجام می‎رسانیم. 

برای امسپاد این سه مورد از اهمیت بالایی برخوردار است:about-us-diagram

خلاقیت
خلاقیت بهترین سلاحی است که ما در مهماتمان داریم! و در همه زمینه‎های فعالیتمان تلاش می‎کنیم آن را به بهترین نحو ممکن به کار گیریم.

مهارت
ما تنها از افراد پراستعداد در تیممان استفاده می کنیم، و خوش‎حالیم که امسپاد از افرادی با مهارت بالا تشکیل شده و توانایی انجام پروژه در زمینه‎های مختلف را دارد. هیچ کار غیرممکنی وجود ندارد، تنها بعضی از آن‎ها به زمان بیش‎تری احتیاج دارند.

کاردانی
با توجه به فعالبت‎های گسترده و تجربه هایی که به دست آوردیم، از نحوه صحیح انجام شدن کارها اطلاع داریم، حتی در هنگامی که فرجه کمی برای پروژه داشته باشیم.

 Amaspad Process